درباره ایندکسپو

با نیم نگاهی به جذابیت نمایشگاه های معماری و طراحی داخلی در داخل و خارج از کشور بر آن شدیم تا در فضایی متفاوت نسبت به معرفی مستقیم برندهای مطرح به دست اندر کاران ساخت و ساز، معماران، طراحان داخلی و دیگر علاقمندان اقدام نماییم.
امید است رویدادهای مختلف برنامه ریزی شده در طول سالهای آتی در نمایشگاه ایندکسپو، مسبب فعالیت بیشتر و زمینه ساز ارتقاء سطح کیفی پروژه های خرد و کلان در کشور باشد.

بابک وارسته

ایندکسپو نمایشگاهی است متفاوت، در حوزه معماری و طراحی داخلی

ما در محیطی کاملا حرفه ای، در عین حال دوستانه و صمیمی، با حصول اطمینان از اعتبار، صحت عمل و پیشینه ی حرفه ای صدها شرکت داخلی و خارجی، اقدام به معرفی مستقیم ایشان نموده و زمینه ساز فعالیت گسترده نامبردگان در بخش های مختلف، از نما و پنجره تا مبلمان و اقلام دکوراتیو داخلی، سنگ، سرامیک و تکنولوژی های برتر ساختمانی میشویم، تا قشر حرفه ای و علاقه‌مندان این حوزه بتوانند ضمن آشنایی با دستاورد های نوین و مدرن امروزی، نیاز خود را در زمینه های مختلف تامین کرده و موجبات ارتقا سطح کیفی پروژه های خرد و کلان خود را فراهم آورند.

نمایشگاه ایندکسپو به گونه ای طراحی شده تا با هر موضوع تخصصی، هزاران نفر از بهترین معماران، طراحان، سازندگان، سرمایه گذاران، صنعتگران و تجار بنام داخلی و خارجی دورهم گرد آمده تا ضمن آشنایی با محصولات جدید، نظرات خود را با یکدیگر مبادله و موجبات تعامل داد و ستد با یکدیگر را فراهم آورند.

ايندكسپو، نمايشگاه تخصصي معماري و دكوراسيون داخلي است كه در فضاي حرفه اي و مدرن برگزار مي شود . اين نمايشگاه از سال 1396 شروع به كار كرده و هدف از برگزاري آن به اشتراك گذاشتن نوآوري و ترويج همكاري بين معماران ، طراحان و برند هاي مطرح حوزه معماري و دكوراسيون داخلي مي باشد . اما ايندكسپو هدف مهم تري هم دارد ، فرصت كسب تجربه و آشنايي با ايده هاي تازه .
ايندكسپو در هر دوره در حول محور ايده هاي جديد در طراحي فضاهاي مختلف تمركز مي كند و تاكنون نمايشگاههاي در زمينه هاي طراحي داخلي و معماري برگزار كرده است تاكنون اين نمايشگاه در باغ آريانا برگزار و به روز ترين محصولات در حوزه معماري و طراحي داخلي در آن به نمايش در آمده است.
 
تفكر حاكم در ايندكسپو به گونه اي تعريف گرديده تا در طول برگزاري آن، معماران طراحان، تجار، صنعتگران، سازندگان و كليه دست اندر كاران حوزه معماري دور يكديگر جمع و با تبادل نظر و به اشتراك گذاشتن نياز هاي خود موجبات رشد اين صنعت را فراهم اورند.
 
در طول سالهاي گذشته نمايشگاه ايندكسپو با دقت نظر زياد و دستچين نمودن تجار و صنعتگران تبديل به مهمترين مرجع معرفي برندهاي برتر فعال در حوزه هاي صنعت ساختمان  معماري و دكوراسيون داخلي گرديده است.
 
دست اندركاران ايندكسپو با علم به اهميت طراحي مناسب و تاثير آن در ايجاد حس آرامش و افزايش بهره وري،  نهايت تلاش خود را در ايجاد ارتباط ميان متخصصان و افراد مرتبط با صنعت ساختمان مي نمايند.